Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zestaw kilku mebli, meblozabawka Biurek

955 zł

Opis

Biurek to meblozabawka, która ma rozwijać wyobraźnię i kreatywne myślenie oraz oswoić dziecko przed pierwszym dniem w szkolnej ławce. To pierwsze nieformalne biurko przy którym można poćwiczyć rysowanie szlaczków, albo tabliczkę mnożenia na najprawdziwszej tablicy. W każdym momencie można oczywiście porzucić szkolne obowiązki i – razem z Biurkiem - zająć się niczym nieograniczoną zabawą, którą oferuje mebel.

Części mebla zostały tak zaprojektowane, aby móc je ze sobą zestawiać w różnych konfiguracjach. Dzieci, które testowały mebel zobaczyły w nim zjeżdżalnie i garaże dla samochodzików, kołyski dla lalek czy wielkie wieżowce. Dziecko może w swobodny sposób dać wyraz auto ekspresji i kreować swoją przestrzeń. Kolor też ma znaczenie, dlatego mebel można udekorować na potrzeby zabawy pięknymi, kredowymi malunkami. Mogą to być ulice, lądowisko dla helikoptera, czy dachówki. Możliwości jest wiele, wszystko zależy od dziecięcej wyobraźni!

Meblozabawkę cechuje wysublimowana prostota, a jednocześnie przyjazny charakter. Mebel pięknie ozdobi i ociepli pokój dziecka. Świetnie wpasuje się do wnętrz w stylu minimalistycznym, skandynawskim czy nowoczesnym.

Mebel znajdzie zastosowanie dla jednego dziecka, dwójki jak i dla całej grupy. Jest dla dziecka świetnym pretekstem do nauki pracy zespołowej, zarówno z rówieśnikami jak i rodzicami.

Mebel przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Biurek jest projektem dyplomowym Magdaleny Pasternak, który powstał pod kierunkiem Prof. Czesławy Frejlich w trakcie studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Zawartość

dwuosobowe biurko

dwie szuflady

dwa taborety

daszek, który po obróceniu pełni funkcję bujaka

Materiały i wykonanie

Mebel wykonany jest z pierwszej klasy sklejki bukowej, zaimpregnowanej lakierem wodnym, rekomendowanym dla produktów dziecięcych. Blat stołu oraz daszek pokryte są farbą tablicową. Siedziska i wnętrze bujaka wyściełane są filcem. Wszystkie krawędzie mebla zostały zaokrąglone i zeszlifowane. Aby zachować gładką płaszczyznę sklejki, łączenia mebla zostały ukryte. Mebel powstał w tradycyjny, odręczny sposób. To stuprocentowy polski produkt.

Użytkowanie

Mebel w codziennej pielęgnacji należy przecierać wilgotną, a następnie suchą ściereczką. Co jakiś czas powinno się go impregnować specjalnym preparatem do drewnianych mebli lakierowanych. Aby zetrzeć z mebla kredę, należy użyć wilgotnej gąbki.

Wymiary

(wysokość x szerokość x głębokość)

Biurko: 54cm x 53cm x 53cm

Daszek: 18cm x 55cm x 57cm

Taborety: 27cm x 31cm x 25cm

Wysyłka

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi maksymalnie 7 dni roboczych. Czas dostawy firmy transportowej wynosi 1-3 dni robocze.

Metody płatności

Przelew bankowy – płatność z góry

Za pobraniem – płatność gotówką do rąk kuriera

Zwrot

Rozumiemy, że ocena produktu przez Internet jest trudniejsza niż przy tradycyjnym zakupie w sklepie stacjonarnym. Z tego powodu masz możliwość zwrócenia zakupionego towaru w ciągu 14 dni od jego nabycia.

Reklamacje

Jeżeli po otrzymaniu towaru odkryjesz w nim wady, możesz go zareklamować. Pełna procedura zwrotów i reklamacji została opisana w Regulaminie

studio@mumiko.pl

+48 573 960 649

ul. Składowa 13B

45-125 Opole

Polska