Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Sensoryczna układanka, Zmyślne Klocki

149 zł

Opis

Towar chwilowo niedostępny.

TERAPEUTYCZNA ROLA KLOCKÓW

Za pozornie zwyczajną nazwą kryje się niezwykła funkcja - to klocki, które stymulują zmysły.

Zostały zaprojektowane we współpracy z Centrum Terapii Dziecięcej Integro w Krakowie, aby wspomagać leczenie dzieci z zaburzeniem zmysłu dotyku (SI). Są to klocki, które zapewniają ciągłość terapii w domu, bez konieczności nadzoru rodziców.

Rehabilitacyjna funkcja polega na ćwiczeniu motoryki małej i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Na życzenie klocki są również wyposażane w dodatkowe faktury takie jak włosie i sznurek, aby zapewnić większy zakres bodźców dla zmysłu dotyku.

WSZECHSTRONNA ZABAWKA

Klocki również z powodzeniem odnajdą się w pokoju każdego dziecka, wpływając na rozwój kreatywności i wyobraźni. Po złożeniu przybierają zwierzęce formy i mogą brać udział w nieskrępowanej, dziecięcej zabawie.

Klocki wykonane są z naturalnego drewna. Składają się z dziesięciu elementów, które można ze sobą swobodnie przepinać dzięki magnesom. W zestawie znajdują się klocki pomalowane farbą z atestem dla zabawek.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

DEDYKACJA NA PUDEŁKU

Istnieje możliwość imiennej dedykacji na metce dołączonej do opakowania. Wystarczy wysłać nam w wiadomości imię dziecka podczas realizacji zamówienia.

PROJEKT AKADEMICKI

Zmyślne klocki są projektem studenckim Magdaleny Pasternak zrealizowanym pod kierunkiem prof. Czesławy Frejlich na Wydziale Form Przemysłowych krakowskiej ASP.

Zawartość

10 klocków

instrukcja układania

Materiały i wykonanie

Produkt wykonany ze sklejki. Elementy są łączone ze sobą za pomocą magnesów. Krawędzie klocków zostały zeszlifowane. Zabawka ręcznie wykonana i malowana.

Wymiary

największy element: 121 x 83 x 34 mm

najmniejszy element: 48 x 35 x 19 mm

Wysyłka

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi maksymalnie 5 dni roboczych. Czas dostawy firmy transportowej wynosi 1-3 dni robocze.

Metody płatności

Przelew bankowy – płatność z góry

Za pobraniem – płatność gotówką do rąk kuriera

Zwrot

Rozumiemy, że ocena produktu przez Internet jest trudniejsza niż przy tradycyjnym zakupie w sklepie stacjonarnym. Z tego powodu masz możliwość zwrócenia zakupionego towaru w ciągu 14 dni od jego nabycia.

Reklamacje

Jeżeli po otrzymaniu towaru odkryjesz w nim wady, możesz go zareklamować. Pełna procedura zwrotów i reklamacji została opisana w Regulaminie

studio@mumiko.pl

+48 573 960 649

ul. Składowa 13B

45-125 Opole

Polska