Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Skrytka Mumiko

65 zł

Opis

Stylowe pudełko w kształcie domku - logo Mumiko. Cała zabawa polega na tym, że nie od razu wiadomo jak otworzyć pudełko, co pomaga w ukryciu skarbów przed niepowołanymi oczami. Wykonane z naturalnej, nielakierowanej sklejki liściastej. Do postawienia na płaskiej powierzchni jako dekoracja. Pokrywka pudełka jest mocowana za pomocą magnesów.

Usłojenie drewna może różnić się od tego na zdjęciu ze względu na różne partie sklejki.

DEDYKACJA NA PUDEŁKU

Istnieje możliwość imiennej dedykacji na metce dołączonej do opakowania. Wystarczy wysłać nam w wiadomości imię dziecka podczas realizacji zamówienia.

Zawartość

Pudełko z wieczkiem na magnes

Materiały i wykonanie

Wykonane z naturalnej, niepolakierowanej sklejki liściastej. W ścianki został wpuszczony magnes. Produkt wykonany ręcznie.

Wymiary

240 x 160 x 100 mm

Wysyłka

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi maksymalnie 3 dni robocze. Czas dostawy firmy transportowej wynosi 1-3 dni robocze.

Metody płatności

Przelew bankowy – płatność z góry

Za pobraniem – płatność gotówką do rąk kuriera

Zwrot

Rozumiemy, że ocena produktu przez Internet jest trudniejsza niż przy tradycyjnym zakupie w sklepie stacjonarnym. Z tego powodu masz możliwość zwrócenia zakupionego towaru w ciągu 14 dni od jego nabycia.

Reklamacje

Jeżeli po otrzymaniu towaru odkryjesz w nim wady, możesz go zareklamować. Pełna procedura zwrotów i reklamacji została opisana w Regulaminie

studio@mumiko.pl

+48 573 960 649

ul. Składowa 13B

45-125 Opole

Polska