Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Statek

240 zł

Opis

Duży, pływający model statku wykonany ze sklejki oraz drewna. Polakierowany oraz pomalowany bezpiecznymi farbami z atestem dla dzieci. Odporny na warunki atmosferyczne.

Statek jest nawiązaniem do zabawek tego typu sprzed prawie 100 lat!

Po położeniu na wodzie dryfuje po falach dając dzieciom radość z obserwacji przyrody.

Wyposażony jest w uchwyt do którego przywiązana jest specjalna 10 metrowa biała linka utrzymująca się na wodzie, dzięki której można przyciągnąć zabawkę do brzegu.

WYMIARY

długość: 46 cm x szerokość: 16cm x wysokość do kominów: 15cm

Statek jest wykonywany i malowany przez nas ręcznie. Na życzenie ręcznie  namalujemy na burcie statku imię dziecka, stylową kaligrafią. Możliwość malowania na dowolne inne kolory. Świetnie nadaje się na prezent. Propozycja dla fanów wody oraz pasjonatów statków. Może służyć także do zabawy w domu.
Zabawy nad wodą tylko pod nadzorem dorosłego opiekuna.

DEDYKACJA NA PUDEŁKU

Istnieje możliwość imiennej dedykacji na metce dołączonej do opakowania. Wystarczy wysłać nam w wiadomości imię dziecka podczas realizacji zamówienia.

Zawartość

Statek

10 metrów białej linki utrzymującej się na wodzie

Materiały i wykonanie

Drewno, sklejka, farby i lakiery z atestem do produktów dziecięcych. Krawędzie zostały zeszlifowane i zaokrąglone.

Wymiary

długość: 46 cm

szerokość: 16 cm

wysokość (do kominów): 15 cm

Wysyłka

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi maksymalnie 7 dni roboczych. Czas dostawy firmy transportowej wynosi 1-3 dni robocze.

Metody płatności

Przelew bankowy - płatność z góry

Za pobraniem - płatność gotówką do rąk kuriera

Zwrot

Rozumiemy, że ocena produktu przez Internet jest trudniejsza niż przy tradycyjnym zakupie w sklepie stacjonarnym. Z tego powodu masz możliwość zwrócenia zakupionego towaru w ciągu 14 dni od jego nabycia.

Reklamacje

Jeżeli po otrzymaniu towaru odkryjesz w nim wady, możesz go zareklamować. Pełna procedura zwrotów i reklamacji została opisana w Regulaminie

studio@mumiko.pl

+48 573 960 649

ul. Składowa 13B

45-125 Opole

Polska